Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Mala Veronika

Vabljeni k sodelovanju na natečaju za srednješolce Mala Veronika, ki ga ob 20-letnici podelitve Veronikine nagrade (državna nagrada za najboljšo pesniško zbirko) v letu 2016 organizira Fit media.

S pesniškim natečajm želijo mlade spodbuditi k pesniškemu izražanju in jim ponuditi prostor za promocijo njihovega pesniškega ustvarjanja, jih spodbuditi k razmišljanju o besedi in pomenu besede v današnjih generacijah.

K natečaju so vabljene vse srednje šole v Sloveniji, a posamezna šola lahko prijavi le eno pesem dijaka ali dijakinje v slovenskem jeziku, ki jo je napisal v katerem koli obdobju svojega pesniškega ustvarjanja.

Vabimo vas, da svojo pesem pošljete na elektronski naslov sabina.kravos-jugovac@guest.arnes.si. Najboljšo pesem, tisto, ki nas bo zastopala na natečaju, bo izbrala komisija profesoric slovenščine.

Pesem oddate do 1. februarja.

Zmagovalec ali zmagovalka prejme denarno nagrado (400 € bruto), plaketo in pesniško zbirko.

ponedeljek, 1. Februar 2016