gimnazija logo

Informativa 2016

Informativa  - informativni in izobraževalni sejem, enkrat na leto, pred informativnimi dnevi, na enem mestu ponuja pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji ter v tujini - od srednjih šol do visokošolskih in podiplomskih programov, dodatnega izobraževanja in usposabljanja, jezikovnih tečajev, vseživljenjskega učenja itd. 

 

Hkrati obiskovalcem ponuja informacije o poklicih in druge pomembne informacije, povezane z izobraževanjem. Od tega, kateri poklici obetajo, kje in kako pridobiti štipendijo, kako urediti bivanje v času šolanja, katera podjetja nudijo prakse in katera (prve) zaposlitve, kako študirati ali se zaposliti v tujini ipd.

 

Informativa tako na enem mestu ponuja veliko več informacij, kot jih lahko posameznik zbere samo z obiskom informativnega dne. Zato je odlična uvodna postaja pri načrtovanju nadaljnjega izobraževanja ter poklicne in karierne poti.

 
Letos bo Informativa potekala:
 
Lokacija: Gospodarsko razstavišče, Ljubljana
   
Datum: 22. in 23. januar 2016 (petek in sobota)
   
Odpiralni čas: 9.00–18.00
   
Vstopnina: brezplačen vstop
Datum dogodka: 
sobota, 23. Januar 2016