Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Obdarovanje piranskih družin v stiski

Letos na naši šoli poteka 6. akcija Obdarimo piranske družine.

V veselem decembru smo se ponovno znašli v vlogi božičkov, saj smo poskušali slediti željam otrok iz socialno ogroženih družin, ki iz leta v leto postajajo vse bolj skromne. Pa vseeno, iskali smo takšna darila, ki bi jih razveselila, jim polepšala praznike, otrokom in njihovim staršem.

Darila so pripravljena, lepo zavita, s prisrčnimi voščili za novo leto.

Na jutrišnji proslavi jih bomo predali predstavnici Centra za socialno delo Piran, ki jih bo prenesla "našim" družinam.

Hvala vsem dijakinjam in dijakom, njihovim razrednikom in razredničarkam, res ste se izkazali.

Vesele praznike in srečno vsem v novem letu!

četrtek, 24. December 2015