gimnazija logo

Področni turnir - dekleta

Področni turnir za dekleta je potekal v koprski Bonifiki,  26.11.2015

Sodelovale so naslednje šole in končni vrstni red:

1.Gimnazija Koper

2.GEPŠ Piran

3.ŠC Izola

4.ŠC Sežana

Ekipo naše šole so zastopale: Veronika Malačič, Katja Šabič, Anamarija Baruca, Lea Ausec, Vanja Paliska, Eva Ščulac, ter nove pridobitve v naših vrstah Eva Susman, Urša Malačič in pomoč iz pomorske smeri Urša Kojkar Antolič.

Po ugodnem uvodnem žrebu smo 1.tekmo igrale z ekipo iz Sežane in suvereno zmagale. Prvih nekaj minut je bila igra brez pravega napada, potrebno je bilo uvodno uigravanje in medsebojno spoznavanje, da je igra stekla. Odlične podaje Veronike Malačič v navezi z Anamarijo Baruca v kontro, so nasprotnikom povzročale veliko težav, saj so jim natresle veliko zadetkov. Igra nam je ponudila veliko atraktivnih zadetkov iz kril in pa seveda odlične obrambe naše vratarke Eve Susman. Pohvaliti moram prav vse tekmovalke, saj so vse pripomogle h končnemu uspehu. V tekmi za 1. mesto smo imeli nasproti faforiziorano ekipo in Gimn.KP-športni oddelek. Kljub vsemu smo v uvodnih minutah celo povedle za dva gola ali večja uigranost in večji izbor igralk je nasprotnicam omogočila, da zanesljivo osvojijo  1.mesto na turnirju.

Ada Goljuf