Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva za mladino in starše 2015

Dan odprtih vrat je enodnevni dogodek, ko slovenska podjetja odprejo svoja vrata in obiskovalcem predstavijo delovne procese, naravo in pogoje dela v realnem okolju. Projektu se kot partnerja pridružujeta Zavod RS za zaposlovanje ter Zavod RS za šolstvo.

Trenutno aktualen dogodek je namenjen šolski mladini in njihovim staršem.

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva za mladino in starše organizirajo že drugič in bo potekal 26. novembra 2015 ob 16. uri.

Cilj tega projekta je omogočiti mladini in njihovim staršem spoznavanje perspektivnih poklicev, ki jih naše gospodarstvo potrebuje.

Do 23. novembra 2015 se PRIJAVITE preko spletne aplikacije, kjer lahko izberete, katero podjetje boste obiskali.

Iz Obale imate možnost obiska sledečih podjetij: Atech d.o.o., Asfalti d.o.o., Cimos d.d., Luka Koper d.d., ORO3CNC d.o.o., UIP d.o.o. V teh podjetjih lahko spoznate celo vrsto poklicev in delovnih mest, od proizvodnje, razvojnega oddelka do managementa.

Celotni seznam podjetij, ki sodelujejo, najdete na tej povezavi.

Vljudno vabljeni, da se odločite in spoznate katero od podjetij, ki bo morda po končanem študiju postalo vaše podjetje.

četrtek, 26. November 2015