Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Boj proti nasilju nad ženskami

19. November 2015 -- sonja

Ob 25. novembru, mednarodnemu dnevu boja proti nasilju nad ženskami, bo Krizni center za žrtve nasilja (Piran), Regijska varna hiša Kras, Krizni center za otroke in mladostnike Koper in Društvo za nenasilno komunikacijo Koper ob sodelovanju s Policijsko upravo Koper organizirali javni dogodek osveščanja širše javnosti o preprečevanju nasilja. K dogodku je bila povabljena tudi naša šola. Približno deset dijakov bo sodelovalo z izvajalci gledališke tehnike Gledališče zatiranih že en dan prej ter na osrednjem dogodku.

Dijaki in dijakinje, učitelji in učiteljice naše šole se bomo pridružili osrednjemu dogodku na Tartinijevem trgu ob 13.00. Pouk bomo zaključili ob 12.45 in skupaj odšli na trg po naslednjem razporedu:

1. A – Goljuf

1. B – Gržinič

2. A – Gogala

2. B – Čopi

3. A – Novak

3. B- Podpečan

4.

letnik tisti dijaki in dijakinje, ki nimajo priprav na maturo

Dogodek se bo predvidoma zaključil okoli 14.30.