Raziskovalni center Petnica vabi dijake na seminarje

Raziskovalni center Petnica iz Valjeva v Srbiji vabi dijake, ki jih zanima znanost in raziskovanje, na njihove seminarje oz. zimsko šolo.

Ponujajo vam številne teme od zgodovine, arheologije, kulture in umetnosti, jezika, psihologije, raziskovanja, kemije, biologije, matematike, geografije, elektronike, astronomije, fizike in dizajn.

Več o temah na seminarjih si lahko preberete na njihovi spletni strani http://www.petnica.rs/.

Mesta za sprejem na zimsko šolo oz. seminarje so omejena, zato imajo prednost resni kandidati, ki želijo poglobiti svoja znanja na področju znanosti in raziskovanja. Sprejetim dijakom iz naše šole bo gimnazija pokrila del stroškov.

Vsi zainteresirani dijaki se oglasite v svetovalno službo za več informacij glede postopkov prijave ter stroškov programa.

Gre za lepo priložnost, ki so jo nekateri naši dijaki že izkusili, zato jo velja izkoristiti.

Anka Gogala

torek, 10. November 2015