Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Bereš? Pomagam, da lažje izbereš

Od oktobra do maja obišči šolsko knjižnico, izposodi si knjigo in ko jo prebereš, vanjo vstavi listek, na katerega napišeš, zakaj knjigo priporočaš (ali odsvetuješ). Na listek se lahko tudi podpišeš ali pa priporočilo ostane anonimno.

Knjige, opremljene z listki, bodo postavljene na posebno mesto, konec leta pa bomo sestavili lestvico največkrat izposojenih knjig in jo objavili skupaj s komentarji bralcev in bralk.

K akciji so seveda vabljeni tudi profesorji in profesorice ter ostali zaposleni na šoli.

Knjižničarka Graziella Viola in Sabina Kravos Jugovac