gimnazija logo

Interaktivni pouk: 3.B v četrtek, 3.A v petek

Dijaki 3. letnikov boste imeli v četrtek, 24.9.2015, oziroma petek, 25.9.2015, pouk zasnovan interaktivno. Prve štiri ure (s pričetkom ob 7.25) boste v U24 pri prof. Stegel, 5. in 6. uro pa v U23 pri prof. Štemberger. Osrednja tema je dramska satira in njene izpeljanke, cilj pa raziskovanje aktualizacije osrednjih idej. K pouku prinesete obe obravnavani knjigi (Revizorja in Pohujšanje v dolini šentflorjanski), pisala in rekvizite za gledališko točko (za katero so odgovorni Arinela Balić in Nensi Aganovič v 3.A ter Žiga Opara in Sara Biondič v 3.B), pri sociologiji pa potrebujete lansko gradivo iz projekta Romantika.

Zaradi vsebinskega obsega si zamud k pouku ne moremo privoščiti.

Zgoraj opisano velja v 3.B za četrtek, v 3.A pa za petek. To o zamudah pa za vse ure:)

Veliko veselja pri delu,

Marjeta Stegel, prof. 

Datum dogodka: 
četrtek, 24. September 2015