gimnazija logo

Izzivi mladim

11. September 2015 -- borut

                                                              

Si morda brezposeln/a ali dijak/inja ali študent/ka ali samozaposlen/a, ali zaposlen/a, star/a med 15 in 30 let? Izkoristi priložnost za nova poznanstva in nova poslovna sodelovanja. V septembru in oktobru zate pripravljamo brezplačne podjetniške delavnice.

SPREJMI IZZIV

in se udeleži

delavnice »IZZIVI MLADIM«.

 

Poglej PODJETNIŠKE IZZIVE, ki smo jih zate pripravili skupaj s slovenskimi podjetji in organizacijami. S sodelovanjem na delavnici se boš spoznal z vitkim inoviranjem, ki ga pri reševanju izzivov uporabljajo tudi start upi in inovativna podjetja. Prav tako se boš lahko osebno predstavil odločevalcem v sodelujočih podjetjih. Odločitev je tvoja. S klikom izberi IZZIV, ki ga boste reševali v timu ob mentorski podpori in ob zaključku vaše rešitve predstavili podjetju.

Nekatera podjetja so že v izzivih izrazila interes za sodelovanje z mladimi tudi po delavnici.

Poglej, kdaj bodo delavnice v tvojem domačem kraju.  Na spletni povezavi: www.mladimsedogaja.si  so objavljeni izzivi, sodelujoča podjetja in prijavnice na posamezne delavnice, za nekatere delavnice pa so navedeni tudi predvideni termini, kdaj bodo izzivi še objavljeni. V septembru bomo dodajali še dodatne termine delavnic.

Zap. št.

Lokacija

Termini delavnice z mladimi

Povezave na izzive in

prijavnico

1.

Ajdovščina

3.9 do 11.9. 2015

Izzivi in prijavnica

2.

Koper

7.9. do 17.9.2015

Izzivi in prijavnica

3.

Ptuj

Termin je prestavljen in bo objavljen naknadno.

Izzivi in prijavnica

 

Več o programu delavnic na spletni povezavi: http://www.podjetniski-portal.si/o-podjetnistvu/izzivi-mladim/program-delavnice-za-mlade .

Kontakt: izzivimladim@spiritslovenia.si

Serijo delavnic organizira SPIRIT Slovenija, javna agencija v sodelovanju z lokalnimi partnerji.

Finančna sredstva za izvedbo aktivnosti so zagotovljena s strani Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

 

There‘s a way to do it better.  Find it!

T. Edison