Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Promocijski video piranske gimnazije 2013

24. Oktober 2013 -- oki

Za dijake prvih letnikov se prvi teden šolanja na gimnaziji začne ... osvežujoče! Poimenovali smo ga Teden vodnih aktivnosti, saj novovpisani gimnazijci v tem času spoznajo vse prednosti šole, ki stoji tako blizu morja: plavanje, jadranje, potapljanje ... predvsem pa spletanje prijateljskih vezi z novimi sošolci, kar naredi prestop na novo šolo prijetnejši.

Nekaj utrinkov lahko vidite v posnetku, ki sta ga naredila Yari Stepanov in Leon Lončarič, bivša dijaka šole.