gimnazija logo

Multiplikator POŠ

17. Oktober 2013 -- oki

GEPŠ se je v oktobru prijavil na Javni razpis Popestrimo šolo 2016-2021 - Izobraževanje strokovnih delavcev za krepitev kompetenc šolajočih, na katerem smo bili tudi uspešni. Z novembrom imamo tako novo sodelavko - svetovalno delavko v okviru projekta, Mojco Šipek, mag. psihologije, ki v okviru projekta nosi naziv "multiplikatorka".

V sklopu projekta v sodelovanju z lokalnimi ustanovami pripravljamo različne dejavnosti in obšolske aktivnosti, s katerimi želimo dijakom ponuditi možnosti za kakovostno preživljanje njihovega prostega časa. 

Načrtujemo izpeljavo aktivnosti z različnih področij ter za spodbujanje različnih zanimanj in talentov, o njih pa vas bomo redno obveščali tudi na spletni strani in naši Facebook strani.

Multiplikatorki lahko za dodatne informacije in pobude pišete na: mojca.sipek@guest.arnes.si.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada

Aktualne informacije: NEFORMALNO IZOBRAŽEVANJE -- OBVESTILA ZA DIJAKE -- RAZPISI

 Rezultat iskanja slik za ministrstvo za izobraževanje logoRezultat iskanja slik za evropski skladi logo