Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Skupne govorilne in roditeljski sestanki

09. Oktober 2013 -- oki

Vsak učitelj ima enkrat tedensko govorilne ure v dopoldanskem času. Skupne govorilne ure, ko so na voljo vsi učitelji, so ob torkih popoldne, sedemkrat v šolskem letu. Načrtovana sta dva redna roditeljska sestanka, o morebitnih izrednih roditeljskih sestankih bodo starši obveščeni sproti in pisno. Redne skupne govorilne ure in roditeljski sestanki se pričenjajo ob 17.00.

E-asistent

Šola uporablja elektronsko redovalnico in dnevnik, do katerih lahko za informacije o svojem otroku dostopajo tudi starši. Navodila in pogoje uporabe dobite TUKAJ oziroma v šolski svetovalni službi.