gimnazija logo

Urnik in vabilo NOVO

Od 2. do 6. 3.2015 poteka projektni pouk za dijake 2. letnikov Romantika 2015. Dejavnosti se bodo izvajale po prilagojenem urniku in na različnih lokacijah, o čemer boste obveščeni na šolski spletni strani. Delovni listi ne bodo zbrani v skripti, zato prinesite s seboj mapo, v katero jih boste boste vlagali. Ker je pouk nastavljen na uro s 45 minutami, je vsako zamujanje zelo moteče, zato si ga ne privoščite. 

VABLJENI

na prireditev Romantika na prvo žogo,

ki bo v četrtek, 5.3.2015, ob 18.00

v piranskem Gledališču Tartini.

Dijaki drugih letnikov obljubljajo ples, petje, igro in druge dosežke ustvarjalnih delavnic iz projektnega tedna. 

Za dijake 3. in 4. letnikov je prireditev predvidena kot obvezne izbirne vsebine, toplo vabljeni pa tudi vsi ostali.

Datum dogodka: 
ponedeljek, 2. Marec 2015