gimnazija logo

FAKULTETE SE PREDSTAVIJO NA GIMNAZIJI PIRAN

V torek, 25. 11. 2014 se bo prišlo na Gimnazjio Piran predstaviti 9 različnih fakultet. Predstavitev je namenjena dijakom 3. in 4. letnika in bo potekala od 13.50 dalje. Vsaka fakulteta se bo predstavila trikrat. Posamezna predstavitev bo trajala 30 minut, nato boste imeli dijaki 5 minut, da greste na naslednjo predstavitev.  Vsaka fakulteta se bo predstavila v svoji učilnici po spodnjem razporedu.

učilnica   fakulteta
11           Univerza na Primorskem
21           Fakulteta za družbene vede
22           Filozofska fakulteta
23           Pedagoška fakulteta
24           Pravna fakulteta
31           Biotehniška fakulteta
32           Fakulteta za farmacijo
33           Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
34           Fakulteta za matematiko in fiziko

Datum dogodka: 
torek, 25. November 2014