Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

DAN ODPRTIH VRAT

Spoštovani učenci in starši,

tudi letos bomo organizirali DAN ODPRTIH VRAT z namenom predstaviti dejavnosti, ki se odvijajo na naši šoli, in možnosti za optimalen razvoj potencialov in interesov dijakov, ki jih ponujamo skozi naš gimnazijski program.

Predstavitev bo v torek, 11. 11. 2014 ob 17.00 na GEPŠ Piran, enoti Gimnazije Piran, Bolniška 11, 6330 Piran in bo potekala po naslednjem programu:

• Uvodni pozdrav ravnatelja šole, prof. Boruta Butinarja, s predstavitvijo gimnazijskega programa in vizije šole
  • Pogled staršev naših dijakov na šolanje v gimnazijskem programu
  • Nastop naših dijakov s krajšim kulturno-umetniškim programom
  • Voden ogled naše šole in predstavitev predmetnih področij po učilnicah, kjer bodo dijaki in profesorji prikazali svoje dejavnosti in dosežke
  • Pogostitev v šolski jedilnici

Vljudno vabljeni.