gimnazija logo

Kolesarski dogodek

V soboto, 20. septembra ob 10.00, ste vabljeni na koprski trg Brolo na kolesarski dogodek.

Na kolesarskem izletu, ki bo potekal ob Evropskem tednu mobilnosti, bomo skušali ugotoviti, ali je omenjeno relacijo možno varno prekolesariti brez kršenja cestnoprometnih predpisov in katera so tista mesta, ki bi s primernejšo ureditvijo zagotavljala večjo varnost ter nenazadnje zadovoljstvo kolesarjev in drugih uporabnikov teh površin. 

Brezplačen dogodek bo potekal pod vodstvom Neže Flajs, turnokolesarske vodnice Obalnega planinskega društva Koper in študentke krajinske arhitekture.

 

Na kolesarjenje ste vabljeni vsi mladi med 18. in 30. letom. Udeleženci prejmete majico, vodo in malico. 

Obvezna predhodna prijava do četrtka, 18. septembra 2014. Število udeležencev je omejeno. 

PRIJAVNICATUKAJ 

Več informacij o dogodku: TUKAJ 

Facebook dogodek: TUKAJ

Kolesarski dogodek PAZIBUŽO organizira Kulturno izobraževalno društvo PiNA v okviru projekta »ADD: Dvig ravni aktivnega državljanstva in krepitev socialnih kompetenc mladih v obalnih občinah«. Projekt, ki poteka pod geslom DODAJ nekaj smiselnega, je tako usmerjen v opolnomočenje mladih in dvig kakovosti programov na področju aktivnega državljanstva mladih v regiji. 

 

Datum dogodka: 
četrtek, 18. September 2014