Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Vključeni v drugi krog

V priponki je seznam vključenih v drugi krog. Vsi, ki se danes niste oglasili na šoli, boste sklep, navodila in gradivo za drugi krog prejeli po pošti.

Za dodatne informacije lahko pišete na elektronski naslov lina.faletic@gmail.com ali pokličete na telefonsko številko 05 6713 494.

četrtek, 19. Junij 2014