gimnazija logo

Športni dan za 3. letnike - pohod v Glinščico

Vremenska napoved -lepo sončno vreme. Sendviči, pijača … vse je bilo pripravljeno. Tako smo dijaki tretjih letnikov, nestrpni in neučakani, dočakali dan, ko smo se 3. 6. odpravili novim dogodivščinam nasproti. Tokrat smo za rep prijeli dolino Glinščico. Skupaj smo gor pa dol divje korakali po dolini s spodbudnima profesoricama Gine in Ade. Ob poti prijateljstva smo se dijaki tretjih letnikov družili in skupaj občudovali prečudovite razglede, naravo… Vmes smo imeli nekaj postankov, da smo napolnili pljuča z zrakom in nahranili naše zmeraj lačne želodce. Izlet je bil izjemno koristen. Hodili smo v krogu in končali tam, kjer smo začeli :) . Skratka ponovno je za nami prečudovit dan z obilo dobre volje in sveže energije.
Andrej Rota 3.b