Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

GRŠKA MALICA (2014)

V času Grškega tedna so v petek, 7. februarja bile organizirane celodnevne aktivnosti dijakov prvega letnika (ustvarjalne delavnice). Dijaki, ki niso bili naročeni na malico so lahko ta dan naročili šolsko malico – grško malico po redni ceni šolske malice 2,42 EUR.

Vplačanih je bilo 21 malic, kar znaša 50,82 EUR.

Lorena Štemberger (organizator Grškega tedna)

PORAČUN GRŠKA MALICA

Pobrali smo 50,82 EUR in pokrili stroške 21 malic.

Lorena Štemberger (organizator Grškega tedna)