gimnazija logo

Prijavi se in snemaj

Filmska delavnica Podmornica bo ustvarjalnih izkušenj željne najstnike naučila snemanja čisto pravih filmov – k sodelovanju vabi mlade med trinajstim in šesnajstim letom, ki bi se radi podali v svet snemanja kratkih dokumentarnih filmov o Izoli. Skupaj z DZMP – Luksuz produkcijo iz Krškega bodo spoznali priprave na snemanje, osnove filmskega jezika in snemanje z videokamero ter montažo s pomočjo računalnika. Delavnice bodo potekale med 30. majem in 3. junijem v Izoli. Uvodno srečanje bo potekalo v sredo, 28. maja 2013. Svetujemo, da zainteresirani s prijavo pohitijo in si zagotovijo mesto, ker je število mest omejeno!

Prijavnico in več informacij poiščite na: http://www.isolacinema.org/aktualno/novice/mladenici-in-mladenke-si-zeli....

Datum dogodka: 
sreda, 28. Maj 2014