Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Dnevi frankofonije v Celju

V petek, 21. marca 2014, bodo dijaki francoskega gledališkega krožka predstavili našo šolo na 16. Dnevu frankofonije v Slovenskem ljudskem gledališču v Celju.

Skupaj z dijaki še dvanajstih šol bodo uprizorili gledališko predstavo z naslovom Mme Ka avtorice Noëlle Renaude. Gledališko igro so pripravili skupaj z mentorico, profesorico francoščine, in s francoskima režiserjema, Léo Carton de Grammont in Victorjem Thimonierom. Prireditev organizira Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport, s Francoskim inštitutom v Sloveniji, s I. gimnazijo v Celju in s SLG Celje.

Dijaki, ki se na naši šoli učijo francoščino, pa se odpravljajo tudi na jug Francije, in sicer od 27. do 30. 3. 2014. Odkrivali bodo znamenitosti in čare znanih mest: Aix-en-Provence, Avignon, Arles, Monaco, Monte Carlo in Eze. Želimo jim srečno pot!

petek, 21. Marec 2014