gimnazija logo

Četrtfinalna tekma v odbojki za dijake

V sredo , 8.1.2014 je v Kamniku, potekalo četrtfinalno tekmovanje v odbojki za dijake.

Tekmovanje je potekalo v popoldanskem času, ker se je dopoldan odvijalo tekmovanje za dekleta. Pri dekletih in fantih sta bili najboljši ekipi iz Kamnika. 

Pri dijakih so torej tekmovale tri ekipe:  GSŠRM Kamnik, Srednja zdravstvena šola Ljubljana in GEPŠ Piran. Sistem tekmovanja je vsak z vaskim. Gledali smo lepo odbojkarsko predstavo, vse ekipe so igrale lepo borbeno in atraktivno. Žal smo mi imeli samo 6 igralcev, brez možnosti menjave, pa kljub temu so se fantje borili. Vmes jim je zmanjkalo moči in zbranosti, pa kljub temu smo spremljali lepo igro. Na koncu so zasedli 3.mesto in moramo priznati, da so bili nasprotniki boljši.

Za ekipo GEPŠ Piran so igrali: Tom Zorec, Patrik Levačič, Filip Viler, Martin Kaluža,  Aleksander Dulaj in Jani Kocjančič.

Vse fantom želim še veliko športnih dosežkov.

 

Ada Goljuf

Datum dogodka: 
sreda, 8. Januar 2014