gimnazija logo

Povabilo na slovenski kvIZUM za dvig samozavesti

26. September 2018 -- nika

 Slovenski kvIZUM za dvig samozavesti

Imaš domišljijo? Idejo? Razmišljaš drugače? Te zanima spretnost avduševanja drugih? Ali kako biti s svojimi idejami vpliven in prepričljiv? Rad-a počneš nekaj novega? Imaš rad-a besede, neobičajne kombinacije ali kreativno izražanje? Želiš poleg šole ali študija še kakšno delovno izkušnjo – recimo pri razvoju nečesa čisto novega, kar sploh še ne obstaja? Te zanimajo izjemna slovenska podjetja?

K sodelovanju vabimo radovedne in ljudi z domišljijo. Vse, ki vas zanimajo inovacije in inovatorji.  Vse, ki znate z besedami ali stvari povedati zanimivo. Vse, ki znate ali želite pritegniti pozornost drugih. Vabljene dijakinje in dijaki, ki bi želeli v prijetnem in ustvarjalnem projektu okrepiti svojo samozavest, prepoznati svoje talente. In tudi spoznati uspešne ljudi, ki vas pri tem spodbujajo in podpirajo. In vabilo je seveda namenjeno tudi učiteljem, ki vas zanima sodelovati.

Več informacij o projektu in prijavi: https://platforma.skoz.si/projects/53/description/