Stanje prijav za 1.letnik programa Gimnazija v š.l.2018/19 in VPIS

V šolskem letu 2018/19 imamo razpisana dva oddelka programa Gimnazija,

ob drugem roku za prijave - prenosi (25.4.) smo prejeli še nekaj novih prijav učencev iz osnovnih šol, tako da je trenutno stanje 53 prijav.

na razpolago so tako še 3 prosta mesta. Prijave zbiramo še do zapolnitve prostih mest oziroma do 31.8.2018.

Omejitev na gimnazijskem programu za šolsko leto 2018/19 ne bomo imeli, sprejeti ste vsi, ki ste se prijavili in ki boste uspešno zaključili zadnje osnovnošolsko leto.

Vpis v 1.letnik programa Gimnazije bo potekal v sredo 20.6. za prijavljene s priimki od A do K in v četrtek, 21.6. za prijavljene s priimki od L do Ž.

Vpis bo oba dneva potekal med 8.00 in 10.00 v trim kabinetu (kjer smo se srečali za informativni dan). Dijaki lahko pridete sami ali v spremstvu staršev.

S sabo potrebujete dobro razvidno fotokopijo spričevala 9.razreda. Vse ostale obrazce, soglasja in naročilnice, ki ste jih prejeli po pošti, prinesete izpolnjene k vpisu.

Prvo srečanje staršev dijakov 1.letnika pred začetkom šolskega leta bo v torek, 28.8.2018 predvidoma ob 19.uri.

Anka Gogala,

svetovalna služba programa Gimnazija