Razpis za vpis v študijske programe š.l.2018/19

Maturanti in maturantke,

danes je uradno objavljen razpis za vpis v študijske programe 1.stopnje in enovitne magistrske študije, ki se bodo izvajali v študijskem letu 2018/19.

Najdete ga na tej povezavi.

Rok za prijavo na študije bo letos med 6.februarjem in 30.marcem.

V tem času še vedno lahko prihajate na individualna svetovanja v šolsko svetovalno službo. Ker je veliko zanimanja, pa vam priporočam, da se pridete za termin dogovoriti vnaprej in sicer vsak dan med glavnim odmorom.

Pomoč pri prijavljanju na študije bo za tiste dijake, ki boste to želeli (oziroma nimate digitalnih certifikatov) zagotovljena po 12.marcu, po razporedu, ki bo objavljen v začetku marca.

V pisarni je na voljo še nekaj brošur FAX vpisnik z osnovnimi informacijami o študijskih programih, ki jih lahko pridete iskat.

V petek, 9. in v soboto, 10.2. sta dneva namenjena za informiranje o študijskih programih na samih fakultetah, zato se jih splača udeležiti.

Več informacij o poteku prijav in statusu študenta boste izvedeli še na razrednih urah v naslednjih nekaj tednih.

Anka Gogala

šolska svetovalna služba