gimnazija logo

EKSKURZIJA V TOSKANO (8.-10.2.2018)

Spoštovani dijaki, starši in skrbniki,

 

 

V četrtek, 8.2.2018, gremo na ekskurzijo v Toskano (program in obvestilo o odhodu v prilogi). Zbirališče za odhod v Toskano  je v četrtek, 8. februarja 2018, ob 01.50 uri, na glavni avtobusni postaji v Piranu.  Odhod avtobusa proti Italiji je ob 02.00 uri (2.00 – Piran - glavna avtobusna postaja Piran; 2.05 - Portorož - glavna avtobusna postaja;  2.15Lucija - glavna avtobusna postaja, 2.25 - Izola  – glavna avtobusna postaja; 2.30 - Koper - avtobusna postaja pred trgovskim centrom OVIESSE (bivša SOČA)).

         Prosimo, da ste na avtobusni postaji vsaj 5 minut prej. Povratek bo na isto mesto v soboto, 10.februarja 2018, predvidoma v poznih večernih urah (do 24.00 ure). 

V Toskani boste nastanjeni: Hotel Montebello Montecatini Terme.

Ne pozabite na veljaven potni dokument (osebna izkaznica ali potni list) in izpolnjeno izjavo staršev (ki jo najdete v prilogi), brez katerih ne morete na ekskurzijo. Ravno tako vzemite s seboj evropsko zdravstveno kartico.

 

Dijake bodo spremljale profesorice: dr. Daniela Matelić Kozlovič, Lilijana Bojanić, Breda Novak in Gina Gržinič

 

 

V prilogi preberite še dodatna navodila.

 

dr. Daniela Matelić Kozlovič

Datum dogodka: 
četrtek, 8. Februar 2018