gimnazija logo

Hospitacije devetošolcev na Gimnaziji Piran

V upanju, da bi devetošolcem OŠ Lucija, OŠ Livade Izola in OŠ Vojke Šmuc Izola čim bolje približali gimnazijski program, sva profesorica nemščine Ingrid in profesorica španščine in francoščine Maša organizirali v mesecu decembru hospitacije na Gimnaziji Piran. Učenci so lahko poslušali pouk zgodovine, geografije, psihologije, fizike, italijanščine, angleščine, francoščine, španščine, nemščine … Učenci so se srečali z dijaki in se lahko sproščeno pogovarjali o šoli, programu, profesorjih … Z zanimivo izkušnjo bodo učenci morda lažje izbrali svojo pot šolanja.

Pa srečno! Auguri! Good luck! Bonne chance! ¡Suerte! Viel Glück!

 

 

                               Profesorici nemščine Ingrid Peroša, francoščine in španščine Maša Avsenak Zobec