Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Prestavljene govorilne ure

14. December 2017 -- oki

Spoštovani starši!

Zaradi spremembe urnika in odhoda obeh enot šole v Avditorij Portorož, smo se na šoli odločili prestaviti govorilne ure z dne 19.12.2017 na torek dne 16.1.2017 ob 17.uri. Po potrebi se lahko preko elektronske pošte s posameznimi učitelji dogovorite za individualen termin v dopoldanskem času ali po koncu pouku.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Borut Butinar, ravnatelj