Vabilo na delavnico: MARATON PISANJA APELOV

Napišite pismo, spremenite življenje ...

Številni ljudje po svetu ne morejo uživati niti osnovnih človekovih pravic. Amnesty International vsako leto decembra zato organizira pisanje apelov oz. javnih pozivov k spremembam.  Z napisanimi pismi in besedami lahko tudi mi vršimo pritisk na odločevalce, naj v primerih kršenja pravic nemudoma ukrepajo. Za to, da opozorimo na krivice, ki se dogajajo, in napišemo apel, potrebujemo le nekaj minut – človeku pa lahko morda usodno pomagamo na poti k pozitivni spremembi.

Zato vas vabimo, da se nam pri pisanju apelov pridružite tudi vi. V okviru projekta Popestrimo šolo pripravljamo delavnico pisanja apelov.

Kje? V Dijaškem domu Portorož (Sončna ulica 20, Portorož, dobimo se na recepciji)

Kdaj? V sredo, 13. decembra 2017, ob 15. uri.

Vabljeni!

Več informacij o apelih: http://www.amnesty.si/pisem-za-pravice

Delavnico izvajamo v okviru projekta Popestrimo šolo. To naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Rezultat iskanja slik za ministrstvo za izobraževanje logoRezultat iskanja slik za evropski skladi logo

sreda, 13. December 2017