gimnazija logo

Dijak dijaku proti raku

V okviru projekta Popestrimo šolo smo se povezali z Obalnim društvom za boj proti raku, ki organizira akcijo ozaveščanja o pomenu zgodnjega odkrivanja raka in preventivne dejavnosti za mlade v srednjih šolah.

 

Z osmimi gimnazijci smo se udeležili predavanja in delavnice, ki jo je za nas prijazno izpeljala Jadranka Vrh Jermančič, dr. med. Izvedeli smo veliko novega o problematiki raka v sodobnem svetu in se osredotočili na preventiven dejavnosti in samopregledovanje za raka na dojkah oz. modih.

 

 

Dijaki, ki so sodelovali na uvodnih aktivnostih, bodo pridobljeno znanje v prihodnjih tednih delili tudi s svojimi sošolci in vrstniki.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Rezultat iskanja slik za ministrstvo za izobraževanje logoRezultat iskanja slik za evropski skladi logo

Term popestrimo šolo: