Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

ZOBOZDRAVSTVENI PREGLEDI

26. Oktober 2017 -- oki

Zobozdravstvena ambulanta za otroke in mladostnike deluje v prostorih Gimnazije, elektro in pomorske šole Piran, na naslovu Pot pomorščakov 4 (v pritličju), z več kot 25-letno tradicijo. Ambulanta nudi dijakom redne zobozdravstvene in sistematske preglede ter zdravljenje. Obisk omogočamo tudi med poukom.

Ambulanta ordinira po naslednjem urniku: v ponedeljek, sredo, četrtek in petek dopoldne, ob torkih pa popoldne.

Sprejeli vas bova zobozdravnica Zlata Vidmar Šutej, dr. dent. med., in zobna asistentka Sanja Buljevič. Za naročanje in dodatne informacije sva
vam na voljo na tel. št: 05/ 6207 272.