gimnazija logo

Področni turnir v odbojki na mivki

Po tem ko smo turnir zaradi slabega vremena kar dvakrat prestavili, smo v sredo, 20. 9. 2017, izpeljali področni turnir v ODBOJKI NA PESKU za dijake in dijakinje, ki se je odvijal na portoroški plaži.

 

GEPŠ, ki je turnir organiziral, je sodeloval z ekipo deklet in ekipo fantov. Vreme ni bilo najbolj sončno, kar pa ni pokvarilo tekmovalnega vzdušja. Nekateri pogumneži so po koncu turnirja odšli celo na kratko plavanje v morje.

Končni vrtni red je bil sledeč:

1.mesto Gimnazija Koper

2.mesto GEPŠ Piran,

3.mesto ŠC Postojna

4.mesto SŠ Izola

(dekleta)

 

1.mesto STŠ Koper

2.mesto SŠ Izola

3.mesto GEPŠ Piran

(fantje)

V polfinale sta se uvrstili prvouvrščeni ekipi, med katerimi je bila tudi naša ženska ekipa.

GEPŠ so zastopale: Eva Susman, Taia Debernardi, nove članice iz 1. letnikov Lana, Amadeja in Neža. 

Naša dekleta so iz tekme v tekmo igrale bolje ter prikazale lepo in atraktivno igro. Premagale so celo ekipo iz Gimnazije Koper, s katero so na področnem tekmovanju izgubile. Na koncu so osvojile 2.mesto, kar pa ni bilo dovolj za uvrstitev na finalni turnir. Najboljša so bila dekleta iz Nove Gorice.

 

Tekmovalcem iskreno čestitamo!

Zapisala: Ada Goljuf