gimnazija logo

Ponovno JN za najem domske kuhinje in pripravo prehrane GEPŠ Piran

Predmet javnega naročila je priprava šolske prehrane za potrebe Gimnazije, elektro in pomorske šole Piran – enot Gimnazija, Elektro in pomorska šola, Dijaški dom Portorož in za tržno/turistično dejavnost dijaškega doma. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas treh let (36 mesecev) od sklenitve pogodbe. Priprava prehrane obsega dopoldansko šolsko malico za dve enoti, zajtrke, kosila in večerje za dijaški dom ter obroke za turistično dejavnost. Poleg priprave obrokov v kuhinji dijaškega doma bo izvajalec storitve izvajal tudi kot dostavo in razdeljevanje obrokov na lokacijah gimnazije ter elektro in pomorske šole, za kar bo potreboval vozilo in ustrezno opremo za razvoz prehrane.

Stvaba s kuhinjo in jedilnico je bila v letu 2016 popolnoma prenovljena. Kuhinjska oprema je v skladu z najnovejšimi standardi in tehnološkimi rešitvami.

Datum dogodka: 
petek, 14. Julij 2017