gimnazija logo

Področno tekmovanje v odbojki za dekleta

Odbojka področno tekmovanje za dijakinje v telovadnici na stadionu Piran je potekalo v sredo, 27.11.2013. Organizator GEPŠ Piran.

Na turnirju so sedelovale Gim.Koper, SŠ Izola in GEPŠP Piran. Igrali smo po sistemu vsak z vsakim. Vse tekme so se zaključile z rezultatom 2:0, tako da se tretjega seta ni igralo. Absolutni zmagovalci, po pričakovanjih, so bile dijakinje iz Kopra, drugo mesto smo zasedli mi in tretje mesto je pripadalo izolankam. Naše dijakinje so prikazale lepo, suvereno in stabilno igro. Tudi koprčanke so morale vložit kar nekaj truda, da so premagale naše dijakinje. Letos imamo okrepljeno ekipo z dijakinjami iz prvih letnikov in prvič je igrala z nami Pija, ki se je izkazala za odlično in nepogrešljivo podajalko. Navdušena sem bila nad prikazano igo naših deklet. Prav vse so doprinesle svoj delež, k lepemu uspehu. 

Za ekipo GEPŠ so igrale: Simona Stopar, Nina Radolovič, Ines Haupt, Lejla Hajdarevič, Neja Kovač, Sabina Marancina, Pija Stegel in Andreja Dubajič. 

Zapisnik in semafor so prevzele tudi odbojkašice Sara Biondič in Urška Radulovič. Svoje delo so odlično opravile.

Nepogrešljiva tehnična pomoč sta bila Tom Zorec in Patrik Levačič.

Vsem želim še obilico športnih uspehov.

Ada Goljuf

Datum dogodka: 
sreda, 27. November 2013