gimnazija logo

Sejem za izobraževanje v tujini (International College Fair) ŠE VEČ NOVOSTI

Dijaki in dijakinje, ki resno razmišljate o študiju v tujini, ne veste pa še kaj in kje bi študirali!

Priložnost imate poizvedeti več o tem na Sejmu za izobraževanje v tujini, ki bo v Ljubljani, v petek, 31. marca popoldan.

Prijave na sejem sprejemajo na slovenia@srt-fairs.com do 1.3.2017.

NOVO: Na sejmu boste imeli priložnost osvojiti nagradni izlet v Amsterdam. Prav tako pa boste vsi prijavljeni imeli brezplačni prevoz v Ljubljano (v organizaciji Sejma, ne šole!).

Več informacij najdete v priponkah.

ŠE BOLJ NOVO: Na sejmu se bo predstavitvam pridružilo veliko univerz iz tujine - ESSEC Business School (Francija), American University of Malta (Malta), IE University (Španija), John Cabot University, American University (Italija), New College of the Humanities (VB), Schiller International University (Multicampus), University College Roosevelt Academy, Utrecht University (Nizozemska), University of South Florida (ZDA), Universidad Nebrija (Španija), Glion Institute of Higher Education (VB, Švica), Les Roches Global Hospitality Education (Švica, Španija, Kitajska, ZDA), Universität Wien (Avstrija), itd.


Anka Gogala

Datum dogodka: 
petek, 31. Marec 2017