Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Obeležitev dneva spomina na žrtve holokavsta

Pretekli teden smo na GEPŠ-u v sklopu projekta Popestrimo šolo izvajali različne aktivnosti, s katerimi smo obeležili svetovni dan spomina na žrtve holokavsta (27. januar).

Dijaki so svoje znanje o holokavstu poglabljali z brskanje po literturi. Na liste, ki smo jih obesili po šoli, so napisali tudi citate.

Z dijaki smo si ogledali tudi film o holokavstu in temo skozi pogovor poskusili aktualizirati.

Rezultat iskanja slik za ministrstvo za izobraževanje logoRezultat iskanja slik za evropski skladi logo

Term popestrimo šolo: