gimnazija logo

Dan odprtih vrat

DAN ODPRTIH VRAT GIMNAZIJE PIRAN, v četrtek, 10. novembra 2016 ob 17.30

 na šoli, ki jo preprosto moraš izbrati: )

Uvodni pozdrav ravnatelja šole s predstavitvijo gimnazijskega programa in posebnosti šole

Nastop dijakov z umetniškimi točkami

Ogled šole in predstavitev naših dejavnosti  po učilnicah, kjer bodo dijaki in profesorji prikazali svoje dejavnosti, dosežke, naših posebnosti programa, ekskurzij, projektov, krožkov…

Kotiček staršev naših dijakov (možnost pogovora z njimi o njihovih izkušnjah  na naši gimnaziji)

Pogostitev v šolski jedilnici

Obišči nas skupaj s prijatelji in starši

o  

                   Sapere aude – Drzni si biti moder!

 

 Kako do nas?

Šola se nahaja le nekaj korakov od Tartinijevega trga v smeri Križnega hodnika in stare piranske bolnišnice. Najbližji in najpreprostejši dostop je z Belega križa, kjer zavijete desno za Piran. Ob pokopališču stoji garažna hiša Arze, kjer lahko parkirate. Nato se spustite mimo stadiona po ulici IX. Korpusa do konca obzidja, kjer ob vogalu nekdanje bolnišnice zavijete na levo in zagledali boste stavbo naše šole. Glavni vhod v šolo je z Bolniške ulice.

Druga možnost  je dostop v mesto z obalne strani. Avto lahko pred vhodom v mesto parkirate v garažni hiši Fornače in se z  brezplačnim avtobusom pripeljete do Tartinijevega trga, od koder je dobro vidna naša šola. V skrajnem desnem vogalu Tartinijevega trga zavijete v Bolniško ulico in po nekaj metrih je na vaši levi Gimnazija Piran.