Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Izvedba GOI del (investicijsko vzdrževalna dela) ter dobava in montaža kuhinjske tehnološke opreme

Zaradi velikosti datotek ni bilo možno objaviti vse dokumentacije na strežniku Enaročanja, zato so ostale datoteke objavljene v priponki. Datoteke so v zip arhivu. Če nimate porgrama za odarhiviranje zip datotek uporabite  7-zip.

Hvala za razumevanje.

GIMNAZIJA, ELEKTRO in POMORSKA ŠOLA PIRAN,

Bolniška 11, 6330 PIRAN

Dijaški dom Gimnazije, elektro in pomorske šole Piran