Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI

TEKMOVANJE  V  ZNANJU  O  SLADKORNI  BOLEZNI

Na šolskih in državnih tekmovanjih, ki jih organizira Zveza društev diabetikov Slovenije, sodelujemo praktično vsa leta že od vsega začetka (1999). Udeležba je zadnja leta vse večja. Običajno nas je vsaj za en razred.

Na šolsko tekmovanje se prijaviš na  e- naslov mentorja.

Tudi na državnih  tekmovanjih, kamor se naši dijaki redno uvrščajo, neredko posegajo po najvišjih priznanjih.

Mentor: Darko Zamuda