gimnazija logo

Predaja ključa tretješolcem

V ponedeljek, 23. 05. 2016, bo podelitev spričeval, pohval in priznanj četrtošolcem ter zaključna slovesnost »Predaja ključa tretješolcem«.  Predaja ključa bo potekala 5. šolsko uro (od 11.10 do 11.55) na šolskem vrtu.

Podelitev spričeval četrtošolcem bo 6. šolsko uro, 4. A v učilnici 23 in 4. B v učilnici 22.

Naslednji teden se bodo začele tudi organizirane priprave na maturo, potekale bodo v ustaljenem urniku.

Dijaki, ki ste uspešno zaključili 4. letnik in bi želeli izboljšati oceno pri določenem predmetu, lahko opravljate dopolnilni izpit za izboljšanje ocene, ki bo v sredo, 25. 5.2016. Na izpit se morate prijaviti in prijavnico oddati v tajništvu. Rok za oddajo je tri dni pred izpitom.

Vsem četrtošolcem želimo veliko uspeha pri opravljanju mature. Pri tem naj vam bo vodilo - Vztrajajte, držite se, vzdržite. Potrpežljivost je genij.


Naj bodo spomini na srednjo šolo kot kamenček v mozaiku življenja. Majhen, a nepogrešljiv.

Učiteljski zbor in vodstvo šole