gimnazija logo

8. krvodajalska akcija 2012

8. krvodajalska akcija »Drzni si biti krvodajalec Gimnazije Piran 2012«

8. krvodajalska akcija »Drzni si biti krvodajalec Gimnazije Piran«, 29. marca na transfuzijski postaji Izola, je tudi letos združila veliko dijakov in profesorjev. Prvič pa so se nam pridružili tudi naši bivši dijaki, ki sedaj »gulijo klopi« kot študenti na različnih fakultetah. Dvajset novih krvodajalcev, tri študentke in šest profesorjev, je tokratna bera, na katero smo lahko ponosni.

     Krvodajalska akcija na Gimnaziji Piran v vseh teh letih postaja čedalje bolj prepoznavna. »Sveža kri« se bogati z izkušnjami študentov in profesorjev. Tako se uresničuje naša želja, da bi se mladi za krvodajalstvo odločili večkrat ali celo postali redni krvodajalci.

     Ko smo si razdelili še spominske majčke, smo se razšli  z željo, da se ob takšnih humanitarnih akcijah ponovno srečamo. 


                                                                                                                                                                           Organizator akcije:  Darko Zamuda

Občinsko glasilo občine Piran