gimnazija logo

Tekmovanje iz znanja biologije 2016Letos je na šolskem tekmovanju iz znanja biologije2016 (29.1.) sodelovalo 31 dijakov iz vseh paralelk, kar je za tretjino več kot lani. Dosegli so kar 12 bronastih priznanj. Na državno tekmovanje v Mariboru (19. 3.) so se uvrstili: Erik Lipej (1.a), Maša Stojanović (2.b), Marko Hiršel (3.b) in Arni  Likar Cindrič (4.a). V prvi skupini je bil najboljši Erik, v drugi pa Marko.Bronasta priznanja prejmejo:


I. skupina

1. letnik: Erik Lipej (1.a)

2. letnik: Domen Eršeg, Gašper Pirnat, Dženis Kudić in Iza Marija Loboda (2.a)

               Maša Stojanović, Maša Mlakar in Tadeja Zagoršek (2.b)  

II. skupina:

3. letnik: Marko Hiršel, Bor Štamcar, Marcel Vičič (3.b) 

4. letnik: Arni Likar Cindrič (4.a) 


Upam, da bo udeležba tudi drugo leto podobna in uspeh spet ne bo izostal.

Vsem sodelujočim iskrene čestitke!

 

                                                                                Mentor: Darko Zamuda