Sporočilo o napaki

• Notice: Undefined index: type in lightbox2_field_formatter_view() (line 1051 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1052 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style in lightbox2_field_formatter_view() (line 1053 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption in lightbox2_field_formatter_view() (line 1078 of /var/www/html/drupal7/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

OIV: Nootropiki - da ali ne?

V ponedeljek, 4.4.2016 bo na šoli potekalo v okviru OIV, ki jih organizira šola, predavanje za dijake 3. in 4.letnikov o nootropikih (zdravlih, ki izboljšujejo kognitivne zmožnosti, a se jih pogosto zlorablja in predstavljajo zdravstveno tveganje). Predavanje bodo izpeljale študentke farmacije iz Ljubljane

po sledečem razporedu:

3.a 4.ura v učilnici 33

3.b 6.ura v učilnici 02

4.a in 4.b 7.ura v trim

OIV vsebine so obvezne za vse dijake.

Anka Gogala

ponedeljek, 4. April 2016