gimnazija logo

"ZAVIHAJ HLAČNICO"

Vljudno vabimo dijakinje in dijake ter zaposlene, da v znak podpore protiminskemu delovanju in solidarnosti z žrtvami min v bližnji soseščini in po svetu simbolno posodijo svojo nogo in zavihajo hlačnico za svet brez min. V preteklih letih so se z vihanjem hlačnic naši kampanji med drugimi pridružili tudi Predsednik Republike Slovenije, g. Borut Pahor, košarkar Goran Dragič, glasbene skupine Siddharta, Big Foot Mama in Dan D, podjetje Pipistrel in številni drugi. Fotografije lahko najdete na naši Facebook strani Posodi svojo nogo.

V okviru letošnje kampanje naslavljamo tudi slovenske gimnazije, saj bi želeli o tovrstni problematiki ozavestiti tudi srednješolce.

Fotografije z zavihano hlačnico nam lahko do 8. aprila 2016 pošljete na info@itf-fund.si.

V upanju, da nas boste podprli pri naši humanitarni akciji, vas lepo pozdravljamo,

Damjan Bergant, veleposlanik in direktor

ITF Fund

 

Datum dogodka: 
petek, 25. Marec 2016